O autorze
Zawodowo i prywatnie poruszam się w sferze designu, fotografii, nowych technologii i komunikacji marketingowej. Na blogu postanowiłam dzielić się z Wami wyszukanymi przeze mnie perełkami - przykładami kreatywnego, zaskakującego i inspirującego podejścia do tych tematów. Nie zabraknie też "przerywników" wykraczających poza moje główne zainteresowania, a wartych Waszej uwagi.
Pozdrawiam,
Ola!
kontakt: aleksandra@kietla.com

B jak biżuteria.

Drogie Panie, to zmyślą o Was powstał ten wpis! Chociaż wszystkim pragnę przy tej okazji przypomnieć o zbliżającym się Dniu Kobiet. Bez paniki - do 8 marca pozostało jeszcze parę dni ;-)

P jak pierścionek.
Mogę się założyć, że większość kojarzy ten element biżuterii ze złotym tudzież srebrnym krążkiem, opcjonalnie ozdobionym jakimś szlachetnym kamieniem... Poniżej kilka przykładów łamiących ten stereotyp.Mój absolutny faworyt w tej kategorii! Ręcznie wykonywane pierścionki Shannnan - projektantów z Hong Kongu. Cena podana na stronie: 72-80 euro. Szczegóły: http://www.shannnam.com/accessories/fragmented-chronicles/detailsNa stronie: http://www.etsy.com/shop/SouZouCreations?ref=pr_shop_more można znaleźć oraz kupić ponad 450 różnych „smakowitych” pierścionków! Cena podana na stronie: 8,5-22,5$.

N jak naszyjnik.


Link do strony projektantki:http://www.marketarichter.net/.

Ceny bransoletek i naszyjników z serii AnimalKingdom., niezależnie od rodzaju i ilości wybranych elementów to odpowiednio 70 zł i 80 zł. Kontakt: https://www.facebook.com/AnimalKingdom.fanpage.

B tym razem jak bransoletka.

Projekt zegarków został wyróżniony w plebiscycie publiczności na podczas drugiej edycji Remade Market w ramach Łódź Design Festival 2011


Więcej projektów Peggy Bannenberg znajduje się na stronie: http://www.peggybannenberg.nl/page14/page14.html

Link do strony projektantki:http://www.marketarichter.net/
Trwa ładowanie komentarzy...