O autorze
Zawodowo i prywatnie poruszam się w sferze designu, fotografii, nowych technologii i komunikacji marketingowej. Na blogu postanowiłam dzielić się z Wami wyszukanymi przeze mnie perełkami - przykładami kreatywnego, zaskakującego i inspirującego podejścia do tych tematów. Nie zabraknie też "przerywników" wykraczających poza moje główne zainteresowania, a wartych Waszej uwagi.
Pozdrawiam,
Ola!
kontakt: aleksandra@kietla.com

Po jedenaste: NIE WYRZUCAJ!

Do napisania tej notki zainspirowała mnie inicjatywa, która powstała na moim, łódzkim podwórku: serwis "Ładnie Naprawię" oraz rosnąca popularność zasady 3R: Reduce (ograniczaj), Reuse (przetwarzaj), Recycle (odzyskuj).

www.ladnienaprawie.pl to świetnie przemyślany serwis, którego celem jest połączenie w jedynym miejscu działających lokalnie, utalentowanych i przedsiębiorczych ludzi. Wyróżnia ich także dbałość o środowisko naturalne, chęć oszczędzania i zarabiania pieniędzy. Idea jest jasna: połączenie tych którzy mają coś do naprawienia z tymi, którzy mogą to naprawić. Z artystami w swoim fachu :)
Jakiś czas temu odkryłam też stronę www.ulicaekologiczna.pl.
Można tam między innymi odnaleźć przykłady realizujące zasadę 3R. Niektóre z nich nadają się do wcielenia przez każdego, niezależnie od posiadanego talentu manualnego ;-)

Trwa ładowanie komentarzy...